Metav Kalibrasyon

 

 

Bakırköy/ İstanbul

English  

Kalibrasyon laboratuvarlarımız TÜRKAK'dan TS EN IEC ISO 17025 standardına göre aşağıdaki kapsamlarda akreditedir:
-Kütle
-Terazi
-Sıcaklık
-Nem
-Boyutsal
-Basınç
-Hacim
-Tork
-Elektrik
-Hava hızı (Anemometre)
-Devir (Takometre)

03.12.2016 tarihli denetim sonucunda Hava Hızı laboratuvarımız TÜRKAKtan akredite olmuş, kapsamımıza hava hızı ölçüm cihazları(anemometre vs.) ilave edilmiştir. Elektrik kapsamıza da ayrıca izolasyon cihazları (Meggerler) eklenmiştir.-------------Laboratuvarlarımız 18.12.2014 tarihinde TÜRKAK tarafından denetim geçirmiş ve kapsamımıza Elektriksel Ölçüm ve Devir (Takometre) kalibrasyonları eklenmiştir!! Akreditasyon sertifikamızı görmek için tıklayınız

Kapsam dışı kalibrasyon hizmetlerimiz:
-İletkenlik
-pH ölçümü
-Viskozimetre
-Zaman saati
-Blok mastar
-İplik nem ölçümü
-Işık kabini

Validasyon hizmetlerimiz:
-Otoklav
-İnkübatör
-Etüv
-Kuru sterilizatör
-Sıcaklık banyosu
-Soğutucu dolap
-İklim kabini

Kalibrasyon talep formumuza buradan ulaşabilirsiniz.  


KALİTE, TECRÜBE VE GÜVENLE HİZMETİNİZDEYİZ
Kurulduğu 1992 yılından beri, İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy'de aynı binada yerleşik yedi farklı kalibrasyon laboratuvarlarında hizmet vermektedir.

Kalibrasyon konusunda personelinin tecrübesi 1985'den itibaren (İsviçre, Almanya kökenli) eğitimlerle başlamış olup, 1992 yılından günümüze kadar TÜBİTAK/ UME ve TSE'den alınan eğitimler ile devam etmektedir.

Kalibrasyonlar, ulusal (UME) ve uluslararası (DKD, UKAS, NIST vs.) standartlara göre izlenebilir referanslar kullanarak laboratuvarımızda ve müşterinin yerinde (sahada) gerçekleştirilmektedir.

Türkiye'deki ilk bağımsız kalibrasyon firması olan METAV, kalibrasyon hizmetlerinin yanında kalibrasyon eğitimi hizmeti de sunmaktadır.

METAV Makine San. Tic. Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır. 2017©